background

Mikro Yazılım Ürünleri FLY / JUMP / RUN

33 yıllık deneyim ile ürün ve hizmetlerini Türkiye, Türkiye ötesinde 105.000+ müşteri ile buluşturmaktadır. Lisanslama ve kiralama seçenekleri ile deneyime dayalı güvenilir hizmeti sunmaktadır.

MİKRO FLY İLE VERİMLİLİĞİNİZİ VE KARLILIĞINIZI ARTIRIN

Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly’da Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olursunuz.

Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.

Mikro Fly işletmeniz için kusursuz bir ERP yazılımı gibi çalışır. Mikro Fly’ın işletme çözümleri ile tüm kaynaklarınızı planlayarak MRP2 boyutunda yönetebilir, müşteri ve tedarikçi ilişkilerinizi kayıt altına alıp analiz edebilir, işe alımdan kariyer planına kadar tüm insan kaynakları süreçlerinizi anlık olarak takip edebilir ve e-Dönüşüm sürecinizi kolayca yönlendirebilirsiniz.

Otomotivden e-ticarete, hangi sektörde olursanız olun Mikro Fly’ı kullandığınız diğer programlara zahmetsizce entegre edebilirsiniz. Farklı ekranlara ihtiyaç duymadan ve ek iş yükü oluşturmadan Mikro Fly içinden kart, hareket ve evrak aktarımı yapabilir, otomatik olarak kayıt oluşturabilirsiniz. Yapılan güncellemelerden etkilenmez, iş süreçlerinizi sekteye uğramadan kârlı biçimde sürdürürsünüz.

Mikro Fly’ın e-Dönüşüm çözümleri ile e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat, e-Bordro, e-İrsaliye, e-Müstahsil, e-Z raporu ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı başka hiçbir program ya da entegrasyona gerek kalmadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz.


- Mikro Fly’ın ana paketi ile aşağıdaki çözümlerin hepsinden faydalanabilirsiniz :

 • Stok/Ürün Yönetimi
 • Hizmet ve Masraf Yönetimi
 • Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi
 • Satış ve Müşteri Yönetimi
 • Finans Yönetimi
 • Bütçe Yönetimi
 • Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi
 • Personel Yönetimi
 • Üretim Yönetimi
 • Dış Ticaret Yönetimi
 • Karar Destek ve Analiz
 • Ekspress AktarımKONTROLLÜ BÜYÜMEK İSTEYEN HER KOBİ’YE MIKRO JUMP LAZIM!

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür. Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.

Verimli bir personel yönetimi yapabilir, üretiminizi tüm aşamalarında kolayca planlayıp izleyebilir, ithalat ve ihracat süreçlerinizi kolayca takip edebilir, tüm sistemle entegre bir genel ve sabit kıymetler muhasebesi yönetimi yapabilirsiniz. Ayrıca zamandan tasarruf ederek ürettiğiniz detaylı raporlar ile işletme verilerinize dayalı sağlam kararlar alabilirsiniz. Stoklarının farklı döviz cinsleri ile takip edilmesini, dövizli üretim süreçleri ve maliyetlerinin takibini sağlar. Üretimde kullanılacak malzemelerin eldeki depo miktarıyla ihtiyacının belirlenmesi ve gelecekte üretilmesi gereken ürünlerin planlamasını, sipariş bazında üretim planlanması ve diğer yöntemlerle yapabilir, sipariş ihtiyaçlarının belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sektörünüz hangisi olursa olsun kullandığınız programları Mikro Jump’a kolayca entegre edebilirsiniz. Farklı ekranlara ihtiyaç duymadan ve ek iş yükü oluşturmadan Mikro Jump içinden kart, hareket ve evrak aktarımı yapabilir, otomatik olarak kayıt oluşturabilirsiniz. Yapılan güncellemelerden etkilenmez, iş süreçlerinizi sekteye uğramadan kârlı biçimde sürdürürsünüz.

Eğer Mikro Jump’ınız varsa e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat, e-Bordro, e-İrsaliye, e-Z raporu ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı aynı program üzerinden farklı bir yazılım ve entegrasyona ihtiyaç duymadan düzenleyebilirsiniz.


- Mikro Jump’ın ana paketi ile aşağıdaki çözümlerin hepsinden faydalanabilirsiniz.

 • Stok/Ürün Yönetimi
 • Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi
 • Satış ve Müşteri Yönetimi
 • Masraf Yönetimi
 • Finans Yönetimi
 • Bütçe Yönetimi
 • Ekspress AktarımESNAF, SERBEST MESLEK SAHIBI VE KÜÇÜK İŞLETMELERE MIKRO YAZILIM’DAN MIKRO RUN

Siz de büyümek için koşuyorsanız, Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı, yalın menüleri hazır gelen fatura tasarımları ile Mikro Run en büyük yardımcınız olacak. Üstelik bir bakışta tek ekrandan şirketinizin anlık durumunu da görüp, iş işten geçmeden harekete geçebileceksiniz.

Tek kullanıcı için, tek veritabanı hazır kurulu olarak gelen Mikro Run’ı kullanmak için başka bir yazılım satın almanıza da gerek yok.

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyacına tam uyan çözümler sunan, her sektöre adapte olabilen Mikro Run sayesinde kullanmayacağınız özellikler için para ödeme devri de sona eriyor. Üstelik Mikro Run'ı isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz.

Müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, sipariş ve irsaliye düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Müşteri bazında satış dağılımınızı, özet bakiyesini, geçmiş işlem detayları görebilir ve bunun gibi satış analizleri yapabilirsiniz.

Ürün satın alımlarınız ile birlikte çalıştığınız tedarikçileri kolayca sisteme tanımlayabilir, tüm bilgilerini ekleyerek ayrıntılı bir tedarikçi fihristi oluşturabilirsiniz. Mal kabul ederken irsaliye girişi yapabilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya çevirebilirsiniz. Ayrıca günlük, aylık, yıllık ya da belirlediğiniz başka tarih aralıklarında raporlar alabilir, satın alma işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Alım ve satımını yaptığınız ürün ve hizmetlerinizi sisteme ekleyebilir; stoklarınızı birim fiyat, dönem başı miktarı ve barkoduna göre tanımlayıp belirlediğiniz şekilde gruplara ayırabilirsiniz. Dilerseniz anlık, dilerseniz geçmişe yönelik liste ve rapor alabilir, satın alma işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ödeme ve tahsilatlarınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. Dilediğiniz bankayı sisteme tanımlayabilir, çek ve senetlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Kasa nakdinizin güncel durumunu bilir, ödeme ve tahsilatlarınızı buna göre planlayabilirsiniz. KDV durum raporu hazırlayabilir, yapılacak tahsilat ve ödemelerin takibini yapabilirsiniz. Ayrıca parçalı ödeme ya da tahsilat da yapabilirsiniz.

e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı Mikro Run üzerinden, başka hiçbir yazılım veya entegrasyona ihtiyaç duymadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz. Mikro Run ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-SMM çözümlerine ücretsiz olarak sahip olursunuz.Bize Ulaşın