Hakkımızda

2006 yılında satış pazarlama ve teknik destek olarak ilk adımını attığı sektörde; yılların tecrübesi ve birikimiyle daha iyi hizmet verebilmeyi hedefleyen, başarılarına kendi ismiyle imza atabilmek için, sektöre hakim, uzman ekibiyle 2017 yılında, yeni bir çatı altında bir araya gelmiştir. Eskiden günümüze kadar tüm ürünlere hakim, çok çeşitli alanlarda müşteri kitlesine sahip olan İMZA BARKOD, daha iyisini yapabilmek, müşteri portföyünü genişletmek, sektörün eksiklerini giderebilmek için İstanbul Beşiktaş adresindeki ofisinde faaliyet göstermekte iken, 2019 yılında daha büyük, daha teknolojik ve daha donanımlı olan İstanbul Ortaköy adresindeki ofisine taşınmıştır.

İMZA BARKOD,  sektöre girişinin birinci yılında emeğin, azmin, uzmanlığın ve başarılarının karşılığını, Mikro Yazılım’ın “Her şey şimdi başlıyor!” sloganıyla Nisan 2018’de Sheraton Çeşme’de yapılan En Yüksek Satış Yapan Yeni İş Ortağı Kategorisi'nde 2. olarak taçlandırmıştır.


BİLİŞİM 500 Türkiye 2021 sıralamasında, POS Sistemleri kategorisinde 4. olmanın mutluluğu ile çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir. 

İMZA BARKOD ; 

-      Yazarkasa, terazi, mağaza ve market otomasyon sistemlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir.

-      Konusunda tecrübeli yazılım ekibiyle, perakende sektörü için ihtiyaca uygun yazılımlar üretip, Mizan Yazılım markası ile müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

-      barkodal.com isimli e-ticaret sitesiyle ve Trendyol, Hepsiburada, PttAVM, N11.com platformlarında müşterilerine online olarak donanım ürünleri satışı konusunda hizmet sunmaktadır.

Sunmakta olduğu çözümleri ve iş ortaklarına maksimum faydayı hedefleyen çalışma şekli ile İMZA BARKOD, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği ürünler konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca çözüm ortağı ve dağıtıcısı olduğu tüm markaların yetkili servis hizmetini de vermektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına verimli, faydalı, uygun çözümler geliştiren İMZA BARKOD; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetlerini bir arada sunabilmektedir. Sağladığı donanım çözümlerini, yazılım çözümleri ile entegre ederek, bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir.

Çözümlerini yeni ürünler ve hizmetler ile sürekli geliştirmekte olan İMZA BARKOD; yaygın satış kanalları ve uzman çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Müşterilerine yönelik geliştirmiş olduğu teknik servis paketleri ile aksaklıklara 7gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına, benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

Bize Ulaşın