• Bayi Girişi
  • English
  • Türkçe

MENU

Hakkımızda

Hakkımızda;

2006 yılında satış pazarlama ve teknik destek olarak adım attığımız sektörde; yılların birikimiyle daha iyi hizmet verebilmek, başarılarımıza kendi ismimizle imza atabilmek için piyasaya hakim uzman ekibimizle 2017 yılında yeni bir çatı altında bir araya geldik. Eskiden bu güne tüm ürünleri bilen, çok çeşitli alanlarda müşteri kitlesine sahip bizler, daha iyilerini yapabilmek, müşteri portföyümüzü genişletmek, sektörün eksiklerini giderebilmek için İstanbul Beşiktaş’taki ofisimizde faaliyet göstermekte iken 2019 yılında daha büyük, daha teknolojik ve daha donanımlı olan İstanbul Ortaköy’deki ofisimize taşındık. İMZA BARKOD olarak piyasaya adım atışımızın birinci yılında emeğimizin, azmimizin, uzmanlığımızın ve başarılarımızın karşılığını Mikro Yazılım’ın “Her şey şimdi başlıyor!” sloganıyla Nisan 2018’de Sheraton Çeşme’de yapılan En Yüksek Satış Yapan Yeni İş Ortağı Kategorisi İkincisi ödülünü alarak taçlandırdık.

Yazarkasa, terazi, mağaza ve market otomasyon sistemlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmekteyiz.

Yazılım ekibimizle perakende sektörü için ihtiyaca uygun yazılımlar üretip, MİZAN YAZILIM markamızla müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. 

Diğer taraftan BARKODAL.COM isimli kendi e-ticaret sitemizle de her türlü müşteriye online olarak ulaşmaya çalışmaktayız.

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile İMZA BARKOD, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği ürünlerle sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca çözüm ortağı ve dağıtıcısı olduğu tüm markaların yetkili servis hizmetini de vermektedir.

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren İMZA BARKOD; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır. İMZA BARKOD sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir.

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren İMZA BARKOD; yaygın satış kanalları ve uzman çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. İMZA BARKOD; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.